شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری بکتاش سیر در سال 1394 و با برنامه‌ریزی و اجرای تورهای خارجی، اروپا و کانادا راه‌اندازی شد. در تمام سال‌های تاسیس شرکت بکتاش تراول با وجود موقعیت خوب مکانی محوریت خدمات ما بر اجرای تورهای توریستی برای اقشار مختلف فرهنگی و تحصیلکرده بوده است.

بنابراین با هدف توسعه‌ی گستره‌ی خدمات و پاسخ به نیاز متقاضیان، به‌تدریج تنوع بیشتری از تورها و خدمات به محصولات این شرکت اضافه می شود و در حال حاضر، با توجه به اخذ نمایندگی‌های مختلف و قابلیت عرضه‌ی محصولات متنوع گردشگری به جایگاه قابل قبولی در میان مخاطبان و همکاران صنعت گردشگری رسیده‌است که قابلیت اعزام سالیانه بیش از 3000 مسافر در قالب‌های مختلف را به مقاصد بین‌المللی دارد.

خلاصه‌ای ازسوابق فعالیت‌ها و خدمات بکتاش سیر

آژانس هواپیمایی بکتاش سیر گشت دارای موافقت اصولی مجوز بند الف که به زودی امکان رزرو و فروش کلیه‌ی خطوط هوایی بین‌المللی را هم به صورت حضوری و هم از طریق وب‌سایت فراهم خواهد کرد.

دارای مجوز بند ب که فرصت برنامه‌ریزی، فروش و اجرای تور به مقاصد مختلف را مهیا نموده و درحال‌حاضر این شرکت در زمینه‌ی تورهای خروجی به‌ویژه به مقصد کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا، آمریکای لاتین، ژاپن و کره‌ی جنوبی پیشتاز است.همچنین دپارتمان تورهای ورودی از سال 1395 فعالیت خود را از کشورهای آلمان، فرانسه، اتریش، ترکیه شروع کرده است.

بکتاش تراول با بهره‌گیری از سیستم‌های متفاوت رزرو هتل واخذ بهترین قیمت، همراه با دانش و تجربه‌ی پرسنل که در مقام مشاور سفر، امکانات مختلف را بررسی و به مسافر معرفی می‌کنند. واحد تورهای انفرادی و رزرواسیون هتل این مجموعه توانسته درکنار سفرهای گروهی، فرصت سفر انفرادی را نیز برای مخاطبان فراهم نماید از سال 1395، واحد تورهای نمایشگاهی با هدف ارائه‌ی خدمات انفرادی و گروهی به آن دسته از مسافرانی که هدفشان از سفر، شرکت در نمایشگاه، کنگره، ملاقات تجاری و ... است تشکیل گردید و امروزه در زمره‌ی معتبرترین مراجع برای برنامه‌ریزی سفرهای تجاری قرار می‌گیرد.

در سال‌های اخیر و با توسعه‌ی خدمات آنلاین،‌ بکتاش سیر تسهیلات فروش آنلاین خدمات و محصولات خود را به سایت شرکت اضافه کرد و در حال حاضر خرید بلیت کلیه‌ی پروازهای داخلی و بین‌المللی، بیمه‌ی مسافرتی و تور خروجی در سایت بکتاش تراول امکان‌پذیر است بکتاش سیر با اتکا بر شعار سفر از تو باز نمی گردد و با کادری مجرب و متعهد همواره سعی در فراهم کردن بهترین و مناسب ترین امکانات برای ایجاد شرایطی آرام و لذت بخش برای سفر شما دوستان را دارد.

تیم بکتاش سیر

Team 1

مجتبی گرمخورانی

مدیر عامل

داخلی: 101

Team 1

الهام بیگی

مدیر

داخلی: 101

Team 1

نیلوفر فریدنی

مدیر تور

داخلی: 115

Team 1

مرضیه جلالی

مسئول بخش ویزا

داخلی: 103

Team 1

امین صوابی

مشاور سفر

داخلی: 105

Team 1

فرانک فریدونی

مشاور سفر

داخلی: 107

Team 1

مهسا صفدری

مشاور سفر

داخلی: 119

Team 1

نفیسه نظری

مسئول امور اداری

داخلی: 109

تعداد کارمندان

تعداد ویزا اخذ شده

تعداد تورهای برگزارشده

تعداد مشتری